1 / 12
BMW 120 D 177 KS FACELIFT 2008 STAKLO !
5.550 €
Денес 09:36

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 120 D 177 KS FACELIFT 2008 STAKLO !
NA REALNI 144.000 KM
- SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA
- PLATENO CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2009,NAVI !

5999 €

FORD FIESTA 1,4 TDCI TITANIUM 2010 START-STOP STAKLO !

4250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам