1 / 5
Spd patiki
3.000 МКД
16.09.2021 08:25

Струга / Струга

Se prodavaat SPD patiki Adidas broj 43 komplet so klitovi
Patikite se kako novi moze da se vidi i od slikite
Poveke info na telefon ili viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам