1 / 2
Апарат за пеглање на коса
300 МКД
14.09.2021 00:25

Скопје Центар / Скопје

Се продава апарат за пеглањена коса , малку користен

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Фризерско студио

Се продава од:

Cana
Тасино Чешмиче 15а
Потврден огласувач
070317513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам