1 / 6
Dinakord 10-1
800 €
Цената е фиксна
08.08.2022 15:33

Куманово / Куманово

Servisirana i 100% ispravna bez nikakvi krcenja,bruenja i slicno.Mikserot ne e iznajmuvan i za nego mozam i da garantiram!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
078201502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам