1 / 7
ЧОЈС-Niva so Cresi vo Kosel
10 €
11.01.2023 14:15

Охрид / Охрид

Квадратура:

12400 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo S.Kosel so vk povrsina od okolu 12400m2 i legaliziran objekt od 139 m2
Nivata e zasadena so okolu 1000 koreni cresa na rod (desetta godina) napraven e sistem kapka po kapka ,(so 2 busotini 44m i od 16 metri)Vo samiot plac ima broilo za struja i voda ,i se naoga na pristapna ulica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Plac vo Kosel posle fabrikata EMO

20 €

ЧОЈС-Plac 600 m2 vo Gorica(200m do ezero)

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам