1 / 1
gradezna parcela
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 11:44

Штип / Штип

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba
ima priklucok na
-el energija
-voda

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

skantraks
Потврден огласувач
070210739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам