1 / 5
Desktop-PC i3 / SSD / 8GB RAM / So Garancija
550 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2021 13:00

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Se Prodava 5 Desktop-PC i3 Windows 10 Professional
so 240 GB SSD, i 8GB RAM, so Samsung Monitor i Logitech Slusalki.

Kumputerite se mnogo malce Koristen za Call-Center

Za pojqe Informacii za Konfoguracija ve molam pobarajteme

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Doni Alili
Потврден огласувач
070483081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам