1 / 2
Grafikcki 1070 GigaByte 8GB
8.500 МКД
25.03.2023 13:15

Чаир / Скопје

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Se prodava graficka 1070 GAMING

075477087

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Dell Optiplex 7440 - All in One

19990 МКД

Dell Optiplex 3040

15990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам