1 / 5
Trpezariska masa so 6 stolici
10.000 МКД
27.02.2023 19:02

Битола / Битола

Se prodava staklena trpezariska masa so 6 stolici mozi i zamena za trkalezna so stolici

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава / Можна е замена од:

Pece
Потврден огласувач
075868914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам