1 / 4
Utovarac Utovarna Утоварач
8.000 €
02.09.2022 07:35

Делчево / Делчево

Се продава утоварач итно и поволно волво 4300 со 2м3 корпа во исправна состојба. Може де се види и проба во секое време
Замена за мерло вилушкар

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
075484499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам