1 / 1
SE BARA VOZAC SO C I E KATEGORIJA
1 €
Цената не е фиксна
14.09.2021 14:05

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

GEM SPED DOOEL TRANSPORT & lOGISTIKA OD SKOPJE SO POVEKJE OD 20 GODINI VO TRANSPORT IMA POTREBA OD 1 VOZAC ZA TOVARNO VOZILO SO C I E KATEGORIJA NA RELACIJA MAKEDONIJA--> UNGARIJA-->MAKEDONIJA, MAKEDONIJA-CESKA-UNGARIJA-MAKEDONIJA
SITE ZAINTERESIRANI MOZAT DA SE JAVAT NA 070330653 SEKOJ RABOTEN DEN OD 08:00 - 17;00h

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Gem Sped dooel Transport & logistik
Потврден огласувач
38970330653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам