Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 14:43

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam dva placa vo Gevgelija so sredena dokumentacija so imoten list so site plateni davacki kon drzavata ekstra cena kontakt 070266005

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nema
Потврден огласувач
070390879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам