1 / 12
SE PRODAVA KUKA VO NASELBA KOZLE
270.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2021 08:36

Карпош / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2001

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

kozle 155

Se prodava kuka vo naselba Kozle so povrsina od 100m2 kuka i 200m2 dvor.
kukata raspolaga so dva sprata sekoj so poseben vlez i plus garsonjera so sopstven vlez.
za dopolnitelni informacii javete se na broevite.
Boban + 38976646566
ole + 38975484068

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
389076646566
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA KUKA VO NASELBA KOZLE

270000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам