1 / 9
Se izdavaat klimatizirani apartmani vo strog centar
1 €
01.06.2022 07:38

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

Se izdavaat apartmani vo najstrog centar na Ohrid,vo neposredna blizina na komercijalna banka
Sekoj apartman raspolaga:
**obezbeden besplaten parking
**so wc i banja,
**klima ured
**LCD TV
**WI-FI
**balkon
**kujna
☎️ Javete se na +38970718366
Ve ocekuvame 😀

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Hari
Потврден огласувач
+38977965002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам