1 / 8
Дробилка две, сеалка, самоодни.
1 €
14.09.2021 16:47

Куманово / Куманово

Сеалка и две дробилки самоодни, марка RUBBLE MASTER , земја на производство Аустрија.
Сеалка RUBBLE MASTER MSC 6500 3D
Агрегат дизел 106 kW. 2200 rpm
Фракции од (0-4, 4-8, 8-16, 16-32)mm
Дробилки две RUBBLE MASTER RM100
29 тон. Агрегат дизел 235 KW. 1800 rpm
Ротор со 3 брзини 250 тона/час.
Цена:
100.000 eu црвена
110.000 eu жолта
130.000 eu сито
Без замени.
За повеќе информации на тел :
078 343 726 Наум
071 331 552 Ванчо

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Ванчо Ангелов
Потврден огласувач
077464567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам