1 / 2
DELL OPTIPLEX 7010 i3 3220 3th/4GB RAM/128GB SSD
5.600 МКД
23.09.2021 10:32

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

DELL OPTIPLEX 7010 i3 3220 3th gen
MNOGU TIVOK I BRZ PROFESIONALEN BRENDIRAN KOMPJUTER SO LICENCA ZA WINDOWS 7. MOZE PROBA NA LICE MESTO
Chipset TypeIntel Q77 Express
Processor SocketLGA1155 Socket
4GB DDR3 i dva slota slobodni Max Supported Size16 GB
Graphics ProcessorIntel HD Graphics 2500 Dynamic
128GB SSD
4x1 USB 3.0
6x1 USB 2.0
2x1 DisplayPort
E SATA x2
Video Memory Technology
Video InterfacesDisplayPort, VGA
Sound Output Modestereo

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

xxx
skopje
Потврден огласувач
071496732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам