1 / 5
J5 2017 full box GONI
80 €
16.09.2021 17:09

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

J5 2017

Боја:

Blue

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava samsung j5 2017
Full box
Se original na nego
3 meseci garancija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

GONI MOBILE
Vienska 22
Потврден огласувач
076528747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам