1 / 9
Se prodava top socuvan iphone 7
9.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2021 17:49

Велес / Велес

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7

Боја:

Silver

Интерна меморија:

3 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

se prodava iphone 7 top socuvan kako nov so kutija i site dodatoci prv sopstvenik
cena 9 500 denari
I uste eden iphone 7 crn 9 000 bez kutija top socuvan za dvata vo paket druga cena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
078396779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам