1 / 3
Samsung A10 - нов/некористен
5.200 МКД
Цената е фиксна
23.09.2021 13:00

Карпош / Скопје

Марка:

Samsung

Модел:

A10

Боја:

Blue

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Се продава Samsung A10. Сочуван, малку користен. Прв корисник. Заинтересирани Вибер порака

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
0038971370134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам