1 / 3
Се продава сочуван лаптоп - сочуван
5.900 МКД
Цената е фиксна
14.09.2021 18:32

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава лаптоп, користен 6 месеци, прв сопственик. Исправна батерија (до 5 часа). Заинтересирани со вибер порака

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
0038971370134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам