1 / 4
Velosiped
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2022 15:05

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

24 "

Se prodava Scott Aspect 750
M ram so 27.5 gumi /bandasi
Shimano delovi vo besprekorna sostojba
Inf 070385033

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ergin
Потврден огласувач
070385033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам