1 / 12
se prodava sprat od kuca
1 €
01.07.2022 11:15

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

170 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

ulica Nikola Vapcarov br 7

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadrata (moze da se urede za ziveenje ili da se koristi kako podrum) dvorno mesto 170 kvadrata uredeno so trevnik.
Tel 071 314 692

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Burhan
Потврден огласувач
071314692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам