1 / 11
SUZUKI SWIFT 1.3 i 68 kw.4x4 2007g
4.300 €
05.05.2022 07:03

Делчево / Делчево

Марка:

Suzuki

Модел:

Swift

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SUZUKI SWIFT 1.3 i 68 kw.4x4 2007god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам