1 / 2
PONUDETE PRAZNI PLASTICNI ZVUCNI KUTI 12inch
1 €
27.02.2022 20:07

Кратово

Ponudete prazni plasticni kuti od sataliti
12inch
Praete sliki na Viber i cena 😊
078851303 / Viber
+38978851303 / Viber

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се бара од:

Hristijan
Потврден огласувач
078851303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам