1 / 4
Imobilizator za fiksiranje ramo i nadlaktica
1.000 МКД
19.03.2022 08:39

Кисела Вода / Скопје

Imobilizatorot e nov, koristen nedela dena, odlicno si ja obavi funkcijata ...kupen e okolu 2000 denari i se prodava za upola cena
Ide komplet so kutija.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам