1 / 7
Villiger road bike
270 €
29.09.2021 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

070765087 Racing series, full tiagra, se na nego originalno, 3×9, bez denar vlozuvanje

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070765087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам