1 / 1
Работник за автоперална
800 МКД
28.06.2022 10:40

Охрид / Охрид

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара работник за автоперална.
минимум 800 денари дневница

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
070304204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам