1 / 3
Uslugi so Skip, Bager
2.000 €
09.11.2022 15:25

Аеродром / Скопје

Vrsam uslugi so skip, ramnenje, tamponiranje, kopanje, jami, kanali i slicno
078 243 640

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
078243640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам