1 / 4
Printeri
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2021 10:39

Карпош / Скопје

Prodavam terminalni printeri
4 terminalni printeri so site dopolnitelni kabli
1 printer hp a4 format

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075335634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам