Диспечер
111 €
04.04.2022 10:56

Ресен

Нудиме Диспечерски услуги водење на вашите камиони низ цела Европа.
Соработка со повеќе шпедиции и компании,релациите и компаниите ги бирате вие.
-Професионално следење и координирање на камиони
-Детален месечен извештај за турите
-Преглед на извозени километри,нафта,патарини и други трошоци
-Дирекни Договори со шпедиции во ваше име
-Достапност 24/7.
-Можност и за во Балканот и Турција понуди.
-Вадење и обнова на тахогравски картички за Возачи организирање за полагање на сертификати за возач.
-Организирање за спуштање и качување на возилата БГ РО ГР.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Resad
Потврден огласувач
071923669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам