1 / 1
TUS KADA 80 X 80
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 12:20

Ѓорче Петров / Скопје

TUS KADA 80X80 poliester za zidanje kako nova;

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава / Можна е замена од:

Bran
Потврден огласувач
070882080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам