1 / 1
работа за возач Е категорија
3.000 МКД
Денес 09:46

Неготино / Неготино

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара возач со Е категорија за превоз на контињерски транспорт на релација Кавадарци-Солун и обратно. Пријавен во фирма,месечно редовна исплата.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mickov
Industriska
Потврден огласувач
078225885
Испрати Е-маил до огласувачот

Се издава деловен простор

1 МКД

работа за возач Е категорија

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам