1 / 4
Iznajmuvam Dukan na Vanco Prke 24m2
12.000 МКД
16.12.2021 15:20

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

38 m²

Греење:

Друго

Se izdava dukan ( deloven prostor ) vo strogiot centar, na ednosmeranata, ul. Vanco Prke vo Stip so povrsina od 24m2 i ima moznost da se zgolemi uste 14m2 odnosno da bide 38m2.
Dukanot se naoga pomegu mobilara Antarias i butik Nina.

Cena po dogovor.
Tel 076/464-696

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Oglas
Потврден огласувач
078473445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам