1 / 8
Stan vo Cair
53.000 €
Цената не е фиксна
08.02.2022 01:14

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1958

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kemla Ataturk

Se prodava stan vo Cair so moznost za dogradba.
Stanot poseduva x2 spalni sobi, kujna so trepezarija, terasa i sopstven dvor.

079/205289

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ljubomir
Потврден огласувач
072234964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам