1 / 12
Најголемиот HAMACHI центар во Охрид!
950 €
30.06.2022 07:30

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2020

Модел:

HAMACHI

Километри:

5000

Најголемиот HAMACHI центар во Охрид!

Најголем избор на скутери, моторцикли, АТВ, велосипеди и мото опрема во Охрид.

Плаќање до 36 рати само лична карта.Ул.Железничка бр.92
Охрид

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Иво Маг Траде - Охрид
Потврден огласувач
078419401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам