1 / 3
Zastava Turbo Zeta
2.200 €
04.10.2021 14:39

Битола / Битола

Ispravna sostojba
godina 1991
dopolnitelni informacii na telefon

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072236834
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам