1 / 4
Lokal na prizemje vo trgovski centar
260.000 €
28.09.2022 22:25

Тетово / Тетово

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Trgovski Centar vo Tetovo.
_______________
▪️ Lokalot se naogja na prizemje i ima 38m2.
▪️ Lokalot e opremen.
▪️ Lokalot e iznajmen, i mesecna kirija e 500€.
_______________
Cena:
➧260.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам