1 / 1
Контрабас
550 €
Цената е фиксна
16.05.2023 13:41

Неготино / Неготино

Се продава Контрабас чешки 3/4 без магнет во одлична состојба. тел за контакт 075-625-420 Ване

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

BMTE
Потврден огласувач
070-670-400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам