Маса + 4 росвајт столови
6.500 МКД
31.07.2022 02:12

Кичево

Маса со 4 росвајт трпезариски столови

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

House Broker
macedonia
Потврден огласувач
079407374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам