1 / 3
Два кревети + клуб маса + тв
9.500 МКД
15.09.2021 16:54

Кичево

Два кревети со пуштање
Маса клуб со бар
Телевизор

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

House Broker
macedonia
Потврден огласувач
077579655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам