Baram zena za rabota
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 22:42

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram ozbilna zena za rabota cistenje i odrzuvanje na vlezovi

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

eleonora
Потврден огласувач
075888240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам