1 / 11
CUCUL RESTORANT HOTEL VIKENDICA
350 €
15.09.2021 22:35

Виница / Виница

Број на соби:

4

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

VINICA

NA PATOT VINICA BEROVO NA SAMO 14KM SE PRODAVA VILA SO SPREMNI 4 APARMANA KOMPLET i 2 NEOPREMENI I VIKENDICA NA 2 SPRATA ISTO TAKA SE PRODAVA I RESTORANT CUCUL2 MOTEL NA 3 SPRATA RESTORANTOT E KOMPLETNO OPREMEN RESTORANT 900 M2 Ii 400 m2 VILA I VIKENDICA CENA 350 EVRA INFO NA 075 469 935

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

070624670
Потврден огласувач
070624670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам