1 / 4
Trezeta lizgalki (лизгалки)
30 €
Цената не е фиксна
10.01.2022 21:48

Аеродром / Скопје

Trezeta италијански лизгалки во одлична состојба, број 37.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Исхрана

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
077884676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам