1 / 1
VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais
2.799 МКД
21.09.2022 19:41

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алкантара. Должината се подесува од 95 до 145 цм. Ширина на каишот е 6цм, 5мм латекс подлога за поголема удобност. Made in Spain

https://en.euroguitar.com/righton-straps-vegan-mojo-vox-guitar-strap-brown_149884.html

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
077884676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам