1 / 3
DUKAN GTC STIP
1 €
26.10.2021 08:52

Штип / Штип

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Se iznajmuva dukan od 100m2 na odlicna lokacija PRIZEMJE GTC STIP.Momentalno raboti mesarata na RIMES.Javetese ke se dogovorime.
INFORMACII OD 09h do 15h.
ANTONIO 075 440 640
ANTONIO 075 440 640
ANTONIO 075 440 640

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Mario
Потврден огласувач
075259516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам