VRATA OD KALENO STAKLO
По Договор
30.08.2022 11:52

Прилеп / Прилеп

Se prodava vrata od kaleno staklo 12 mm. so standardni dimenzii, so staklen nadvratnik i poden mehanizam za zatvoranje i menteshinja

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070259132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам