1 / 12
Kuka
По Договор
16.02.2023 13:41

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

111 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ilindenska 270

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni.
Celokupna povrsina 255m3
Korisna povrsina 111m3
Podrum 44m3
Dvor 60m3
1 Pomisen obijekt 30m3
2 Pomosen obijekt 10m3
Spratot e vo solidna sostojba i e vednas vseliv
Kontakt telefon:
Lidija 076/266-084
Bobi 071/567-315
Vrtete samo na ovie broevi pozz

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

blagojce
Потврден огласувач
075 324 244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам