1 / 3
J3 2017
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2021 13:32

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

J3 2017

Боја:

Gold

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Socivan cena 3500 ne fix.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Badze
Потврден огласувач
070537651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам