1 / 1
BARAKA VO DRACEVO
40.000 €
26.07.2022 13:42

Кисела Вода / Скопје

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики
Вид на оглас: Се продава
БАРАКАТА СЕ НАОЃА НА УЛ.СЛАВКА ДИМКОВА 24А
ЌОШНА БАРАКА ИЗЛЕГУВА НА ДВЕ УЛИЦИ
ДВОРНО ЗЕМЈИШТЕ 280М2
БАРАКА 62М2 ИЗГОРЕНА
342М2 ПОВРШИНА НА ПЛАЦ
СО ДОКУМЕНТ ЗА ЛЕГАЛИЗИРАНО ЗЕМЈИШТЕ
ИНФОРМАЦИИ ИСКЛУЧИВО ПРЕКУ ПОРАКИ НА VIBER 075 421-701

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Инфо
Потврден огласувач
075421701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам