1 / 1
Градежно земјиште
5 €
06.12.2022 11:35

Штип / Штип

Квадратура:

10541 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште во М.В. рибник, КО Штип 6, со површина 10.541 м2. Позади училиштето Искра на 500м.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

x
Потврден огласувач
078 324 453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам